Canlı Destek
« Bitkisel Sağlık Ürünleri
Adet Düzensizliği
Ağız Kokusu
Alerji
Alzheimer
Astım
Bağışıklık Sistemi
Cilt Problemi
Bel Fıtığı
Böbrek
Cinsel Soğukluk
Damar Sertliği
Egzama
Hemoroid Basur
Heyecan Tedavisi
İdrar Yolu Enfeksiyonu
İştah Açıcı
Yara Tedavisi
Kanser
Karaciğer
Kemik Erimesi
Kolesterol
Kalp Yetmezligi
Menopoz
Mide Problemleri
Migren
Parkinson
Prostat
Romatizma
Saç Dökülmesi
Sedef
Şeker Hastalığı
Sigara Bırakma
Stres
Varis
Yaşlılık
Yorgunluk
Zihin Açma
Kısırlık
Eklem Ağrıları
Ağrı Tedavisi
Mantar
Selülit
Behçet Hastalığı
Kalp ve Damar
Hafıza Destek
Çölyak
Sara Epilepsi
Akdeniz Ateşi
Hepatit
Tansiyon Tedavi Ürünleri
Alt Islatma
Kilo Tedavisi
Anne Sütü Arttırıcı
Kabızlık
Bitki Çayları
Vitiligo
Anemi
Ülser
Guatr
Sivilce ve Akne
Depresyon
Kemik Gelişimi
Boy Uzatma
Kas Erimesi
Görme Bozuklukları
Ms Hastalığı
Varikosel
Akciğer Hastalıkları
Kıl Dönmesi
Soğuk Algınlığı
Bitkisel Gıda Takviyeleri
Uykusuzluk
Metabolizma Düzenleyici
Direnç Arttırıcı
Yeni Ürünler
7/24 Love Enerji İçeceği
V Gold Geciktirici Kalem Sprey
V Gold Long Time Geciktirici Sprey
Ero Prorino Kadınlara Özel Uyarıcı Krem 50 ml
Ero Prorino Penis Sertleştirici Krem 100 ml
Hot London Feromonlu Erkek Parfümü
Hot Miami Feromonlu Erkek Parfümü
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ürün Arama
Anket
Sitemizde En Çok İlginizi Çeken Kategoriler
Kozmetik
Cilt Bakımı
Sporcu Gıdaları
Geciktirici Spreyler
Cinsel Ereksiyon Ürünleri
Ana Sayfa Bitkisel Sağlık Ürünleri Bağışıklık Sistemi Kekik Yağı

Kekik Yağı

Yetkili eczane sipariş ürünü kullanımı ve en ucuz satış fiyatı ile online satın al veya kapıda ödeme imkanı sunmaktadır...Yabani Kekik Yağı

Kekik Yağı

Resmi Büyüt


 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (1)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

YABANİ KEKİK YAĞI ( % 83 CALVACROL )

 KENDİNİZ VE AİLENİZİ KORUYUN

 

Günümüzde Antibiyotiklere direnç geliştiren mikroplar artık yavaş yavaş kontrolden çıkmaktadır .Ebola ve et yiyen mikropların sebep olduğu hastalıklar gibi yeni salgınlar giderek çoğalmaktadır. Soluduğumuz hava, içtiğimiz su , yiyecek kaynakları patojenler açısından potansiyel risk taşımaktadır.

Kontabine olmuş et, deli dana hastalığı , salmenalla ve eko-li tavuktaki eko-li

Bakterisi parazitler , sujideki  parazitler giardiya , kıloptoz porıdyum ve su kaynaklarımızdaki parazitlerdeki karşılaşabileceğimiz risklerin başında gelmektedir.Yüzyıllık bir geçmişe sahip olan kekik yağı bilimsel olarak araştırılmış ve şimdiye kadar bilinen en etkili ve güçlü geniş spekturumlu  bir antibiyotik olduğu ispatlanmıştır

%100 doğal ve kullanılması emniyetlidir ve vücudumuzda yutant ve bakteriye dirençli mikroplara sebep olmaz , çok az kullanımı bile her çeşit bakteriyi etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için yeterlidir aynı zamanda  mantar parazit ve virüslere karşı etkilidir.

Haricen yada ağız  yoluyla alınarak içten kullanılabilir. Hiç  bir negatif yan etlisi  bulunmamaktadır. Reçeteye ihtiyacınız yoktur. Bütçenize uygun pahalı değildir.

YABANİ KEKİK YAĞIMIZ BİR STANDARTA SAHİP MİDİR ?

 

 

Yabani kekik yağlarında içeriğinde antiseptik ve antibiyotik olarak görev yapan etkin madde carvacrol dur.Aynı zamanda  içeriğinde 3 diğer kimyasal bulunmaktadır.Bu içerikler antibakteriler antifungal, antiviral, antiınflamatuar,antioksidan , anarjezik antivenom, antiparazitik olarak görev yapar burada önemli olan kekik yağının içindeki calvacrol oranıdır.Kekik yağının istenen etkileri sağlaya bilmesi için calvacrol  oranın yüzde 83 olması gerekmektedir.Doğada 350 çeşitten fazla kekik bulunmaktadır.Ancak ege bölgesinin yüksek yaylarında yetişen kekik %80 calvacrol oranı sağlamaktadır.Kekik yağlarımız üretimin her saffasında analiz edilerek calvacrol oranının minimum %83 olduğu kontrol edilmektedir.Kekik yağımız %100 doğal olup herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Kekik yağının kimyası ve potansi tedavi edici gücüne katkıda bulunan 4 ana kimya grubundan oluşmaktadır.Calvacrol thymol antiseptik ve antioksidan olarak görev yapar    

Pinene ve terpinene  içeren terpene antiseptik antiviral , antiınflamutuar anestetik özelliklere sahiptir. linalool  ve bonreol2 uzun zincirli alkoldür. Ve bu içerikler kekik yağının antiseptik ve antiviral özelliklerini artırır .Esterler potansiyel antifungal ajanlardır. bunlardan iki tanesi ( linalyl aceteta ve geranyl acetate) kekik yağında çok miktarda bulunurlar. Ancak bu  içeriklerinden en etkili olanı calvacrol labrotuar testlerinde calvacrol bilim dünyasında bilinen güçlü antibiyotik olduğu ortaya çıkmıştır.

GEORGETOWN  ÜNİVERSİTESİNDE yapılan bir çalışmada  bütün antibiyotiklerin en güçlüsü olarak bilinen penisilin stres  strestomisin ve vankomisin  den daha güçlü olduğu ortaya çıkmıştır. Farmatıkal antibiyotiklerin aksine kekik yağına mikroplar direnç geliştirmez kekik yağı doğal olarak etkili bir şekilde karşısına çıkan patojenleri elimine eder

 

 

KEKİK YAĞININ ÖZELLİKLERİ

 

1.BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ DESTEKLER 

 

Bağışıklık sisteminin  güçlendiricisi olarak kekik yağı echinacea ve goldensealdan çok daha güçlüdür günde alınacak birkaç damla bağışıklık sisteminizi  güçlendirmenize yeticektir.

 

2. ANTİBİYOTİK VE ANTİSEPTİK ÖZELLİĞE SAHİP

Diş ve diş enfeksiyonlarında kekik yağı çok hızlı bir etki sağlar. Çok güçlü anti bakteriyel ve antiseptik özelliğe sahip olan kekik yağı direk olarak diş etlerine uygulandığında hızlı ve etkili bir şekilde enfeksiyon ortadan kaldırır.

Diş fırçanıza damlatacağınız bir damla kekik yağı ağzınızın temiz ve ferah olmasına yardımcı olacaktır ve bunu düzenli olarak yaptığınızda ağız sağlığınızı ve hijyeninizi büyük ölçüde geliştirilecektir.Bir çok kronik enfeksiyondan muzdarip  bir çok insan  kekik yağının  içten ve dıştan düzenli olarak kullanıldığında bu enfeksiyonların ortadan kalktığını görmüşlerdir.

 

3.GIDA ZEHİRLENMESİNE KARŞI ETKİLİDİR.

Yapılan son bir çalışmada çeşitli marketten toplanan et örneklerinin %20 sinın antibiyotiklere dirençli mikroplar barındırdığı ortaya çıkmıştır . Vejeteryanlar  bile gıda zehirlenmesinden nasibini almaktadır .Çeşitli marketlerden alınan sebze marul vb. örneklerinde salmonella ve ekoli gibi mikroplara rastlanmıştır ve bu mikroplar gıda zehirlenmesine sebep olmaktadır hatta çoğu restoranta yetersiz hijyen ve yetersiz yıkama sebebiyle gıda zehirlenmesi görülmektedir.her gün düzenli kullanacağınız kekik yağıyla bu gıda zehirlenmelerini engelliyebilirsiniz.

 

4.ANTİVİRAL ÖZELLİĞE SAHİPTİR

Kekik yağı virüslerin Sebep olduğu soğuk algınlığı  grip, herpes , şinglez  gibi hastalıkların tedavisinde  başarı ile kullanılmıştır.

 

5. ANTİFUNGAL ÖZELLİKLERE SAHİPTİR.

 Yabanı kekik yağının antifungal özellikleri özellikle kandida ve tırnak mantarı enfeksiyonlarında çok etkilidir. Kandida enfeksiyonu için yabanı kekik yağını her hangi bir içeceğinize  üç dört damla damlatarak oral yoldan kullanabilirsiniz.tırnak mantarlarına ise haricen üstüne bir damla damlatmanız yeterli olucaktır.ayrıca kafa derinizde mevcut mantarlar yüzünden oluşan kepek seborrheayı ortadan kaldırmak için şampuanıza birkaç damla kekik yağı damlatmanız yeterli olucaktır. Kekik yağı aktif olan her insanın en yakın dostudur , geriye derinlemesine nüfuz ederek çürüklerin yıpranmış ve ağrıyan kasların tendonitizlerin krampların iyileşmesinde çok eltilidir.aynı zamanda artilitizsin tedavisinde etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

 

 

6.ANTİALERJİ ÖZELLİKLERE SAHİPTİR.

 

Alerjiler  günden güne artan sayıda insanı etkilemektedir alerjilere karşı kekik yağını içten ve buharını soluyarak kullanabilirsiniz ve rahatlama çok çabuk kendini gösterecektir.

 

7.GÜÇLÜ BİR ANTİOKSİDANTTIR.

 

Doğal antioksidantlar arasında ,kekik yağı vücudumuzu serbest radikallerin Zaralarına karşı koruyan en güçlü antioksidanttır.aynı zamanda gıdaların raf ömürlerini artırıcı özelliğe sahiptir.

 

8.GÜÇLÜ BİR ANTİPARAZİTİKTİR

Uyuz parazitleri  ve saç dipleri gibi parazitler kekik yağında temas eder etmez ölürler.kekik yağı sabunlara ve şampuanlara eklenebilir ve zeytin yağıyla karıştırılarak kullanılabilir.dilinizin altına damlatacağınız birkaç damla kekik yağı ile kliptozporidium ve giardiya gibi parazitleri ortadan kaldırmanız mümkündür.yine içeceklerinize damlatacağınız kekik yağı ile iç parazitlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.

 

9.ANTİVENOM ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR

Kekik yağı yılan, örümcek,arı gibi çok çeşitli ısırıkların ilk tedavisinde çok etkilidir ve zehiri nötürlize eder.bu tür ısırıklardan sonra oluşabilecek enfeksiyonların önlenmesinde çok etkilidir.infilamasyonu azaltır ve anestetik özelliğiyle acıyı dindirir.

 

10.VUCUTTAKİ KAN OKSİJEN ORANLARINI ARTIRIR.

Günümüzde çoğu insan yetersiz oksijen apzorbasyonundan şikayetçidir.bu durum kronik yorgunluğa neden olmaktadır.hücrelerimiz oksijensiz kaldığı için kendimizi yorgun hissederiz.keki yağı haricen yada içten kullanıldığında kanımızdaki oksijen apzorbasyonunu artırmaktadır. Kekik yağı kullanan bir çok insan enerjilerinin artığını rapor etmiştir. Kekik yağı antifleomorfizm özelliğine sahiptir.vücudumuzda bulunan mantar patojen virüs ve bakteriler değişen kimyasal durumlara göre şekil değiştirirler.

Kekik  yağı ise bakteri virüs mantar ve patojenler hangi formda olursa olsun hepsini öldürmektedir.

 

ÖNEMLİ NOT : kekik yağı haricen ve içten kullanılabilir.buharı akciğer ve öksürük şikayetlerinin ortadan kaldırmak için solunabilir.yağ gözlerden nuküs ve membian dan hassas ciltlere temas dan kacılınmalıdır. 12 yaşından küçük çocuklar kekik yağını içten kullanmamalıdır. çocuklar haricen zeytin yağına damlatılarak ağrıyan bölgelerine kullanılabilir.

 

ÖNERİLEN KULLANIM

 

 1.DIŞTAN KULLANIM

Dış eti ağrıları

Dış ağrısı

Soğuk algınlığı

Her türlü yara bere

Akne

Kepek

Ayak mantarı

Tırnak mantarı

Bit pire uyuz

Eklem ağrıları sırt ağrısı

Enfekte olmuş deri kasıntıları

Birkaç damla damlatıp uygulayınız.

 

Genital  bölgelerde kullanılırken zeytin yağı yada Hindistan ceviz yağı ile kullanılması uygun olur.tercihan bir tatlı kaşığı zeytin yağı yada Hindistan cevizi yağına bir damla damlatıldıktan sonra genital bölgelere masaj yapılarak uygulanmalıdır.

 

2.İÇTEN KULLANIM

 

Çok etkili ve güçlü olan kekik yağını içten kullanırken  içeceklerinize  bir yada iki damla gibi  düşük dozlarda kullanılması önerilmektedir.

Günde iki defa içeceklerinize ikişer damla damlatarak kullanınız 15 gün süre ile kullandıktan sonra 15 gün ara verip tekrar bir 15 gün kullanmaya devam ediniz.

Kekik yağının bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

ÖNEMLİ NOT : Kekik yağından istenilen etki alınabilmesi için içerisindeki calvacrol oranının minumum %80 olması gerekmektedir.Bugün 350 çeşit kekik yağı bulunmaktadır.Kekik yağlarımızın her saffada analizleri yapılarak bu oran korunmaktadır. İçeriğinden emin olmadıgınız her kekik yağını satın almayınız.Bu maksatlarla kullanmayınız.

 

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

30.9.2011 14:11:00
cok menmun kaldim

kekik yagsini kullandim 3 tane sise bitirdim ve inanilmaz faydasini gordum ses telimde polil var ve benim polipim yirtildi ve ses telimde yara olustu kekik yagsini kulandigim susre icerisinde yaram yok olma derecesinde azalmisti ne vakit kekik yagsi elimde bitti yaram tkrar acildi

Misafir Kullanıcı

Yorum Puanlama Sonuçları

%100
 


 Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 

   BENZER ÜRÜNLER

 

Güncel gelişmeler ürün indirimleri ve bir çok site içeriğindeki yeniliklerden ilk siz haberdar olun

Eczane Sağlık online satış sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Sanal Mağazacılık ve Bilişim Hizmetleri Şirketine aittir. Bu sitede yer alan içerikler şirketin izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz. Bu sitede yer alan online sipariş ürünleri bitkisel gıda takviyesi, kozmetik, dermokozmetik ve medikal ürünlerdir.( Sgk Reçeteli İlaç Değildir) Ürünlerin doğru kullanımı hakkında lütfen doktor ve eczacınızın tavsiyelerine uyunuz. Bitkisel ürünlerin yorumları ve açıklamaları herhangi bir rahatsızlık veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile doktorunuzun reçeteye yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılamaz. Yurtiçi ve Aras Kargo ile gönderim yapan şirketimiz Türkiye’nin en büyük illeri arasında adı geçen İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Samsun illerine 1 iş gününde hızlı teslimat ve kapıda ödeme sistemiyle hizmet vermektedir. Doğal ve bitkisel ilaçlar için sipariş hattımız 0532 244 17 68